Author Topic: ВАШИТЕ ПОЗИТИВНИ И НЕГАТИВНИ коментари во врска со членовите за огласите тука  (Read 29037 times)

Offline Otpor

 • Стручњак
 • ***
 • Posts: 161
 • Gender: Male
Јас пак бакшиш му ги дадов книгите на triology па еден збор арен не кажа замене :)
,,Алчните за пофалба секогаш имаат мали заслуги,,

Плутарх, двесте и кусур и некоја година П.Н.Е

Offline Z31GH

 • Експерт
 • ****
 • Posts: 710
 • Gender: Male
Позитивно искуство со членот Hahahaha, добри цени и навремена испорака
Hams do it! With Frequency

Offline KiloVolt

 • Експерт
 • ****
 • Posts: 816
 • Gender: Male
 • Високонапонски Фанатик
Одлично искуство со Z31GH. Му порачав само едно нешто а добив и работи што не ги побарав, а ми требаа. ;D
Temporary things have a nasty habit of becoming permanent.

High voltage experimenting is like the mafia, once you're in, you ain't getting out!

Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6320
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Z31GH и Lordzi се закон, најдобро мислење имам за нив, од други немам купувано и не можам да зборам за останатите.
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline nsu

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 1308
Голема пофалба до Lordzi од него имам купено и радио станица. И вчера купив едно мало појачало со STK441 сега му спремаме и кутија. Појачалото е за во мала соба со звучници 40 ватни доста добро појачало солидно.
Кога си на дното во животот ќе дознаеш колку малку пријатели имаш

Offline slidermc

 • Експерт
 • ****
 • Posts: 595
 • Gender: Male
Земав изработено трафо од Hahaha. Првокласно сработено!