Author Topic: Најпрост предавател со тунел диода - попрост нема  (Read 1258 times)

Offline MAKEDONIA

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 1253
  • Gender: Male
  • Da bides idiot e najtesko,konkurencijata e silna
jas pisav porano licno sum snimil na Fm so Telefunken model Bajazo na 17 juli 1977 koga se rodi princezata Viktoria
okolu 16 min imase Dx vo Strumica snimkata ja cuvam i deneska se mesaa Danski Germanski i Svedski stanici ama imase eden period od postojan signal 15-25min vesti samo edna stanica na koja najavija deka se rodila princezata Viktorija pred da  gi fakam tie stanici slusav grcki stanici na Fm bese posle 12.00 eve sega ja najdov cd jkata
neznam kako da ja stavam na forumot da go slusate DX -ot
Z33MK

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
MAKEDONIA  прати ми ја преку скајп или МСН и јас ке ја закачам. ок?
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline MAKEDONIA

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 1253
  • Gender: Male
  • Da bides idiot e najtesko,konkurencijata e silna
Predavatel so domasno izrabotena tunel dioda
« Reply #17 on 30.10.2010, Saturday, 23:34:54 (Edited 04.12.2010, Saturday, 23:09:55) »

Z33MK

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Темата е споена бидејки е дупла
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline MAKEDONIA

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 1253
  • Gender: Male
  • Da bides idiot e najtesko,konkurencijata e silna
Z33MK