Author Topic: Продено  (Read 787 times)

Offline unastela

  • Нов член
  • *
  • Posts: 0
Продено
« Opened on 28.08.2013, Wednesday, 23:37:41 (Edited 22.10.2013, Tuesday, 11:46:01) »
Продавам двд - продадено

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Одг: Prodavam...
« Reply #1 on 29.08.2013, Thursday, 00:24:06 (Edited 29.08.2013, Thursday, 00:51:53) »
1.1. Официјален јазик на форумот е Македонскиот, а официјално писмо е кириличното. Задолжително е коментарите (post-овите) да се пишуваат на Македонски јазик со кирилично писмо (Македонска поддршка). Доколку не знаете како да подесите Македонска поддршка на вашиот компјутер, тоа можете да го најдете во другите теми од оваа секција.

2.12. Забрането е прикачување (upload-ирање) на слики со привремен каратер на форумот, без разлика на нивната големина. Во оваа група спаѓаат сликите кои се наменети за теми во секцијата „Огласи и понуди“, слики чија цел е забава на членовите на форумот и слики од комерцијални електрични уреди кои сакате да ги поправите или презентирате на форумот. Во оваа група не спаѓаат шеми, слики од некои навистина ретки компоненти или електронски уреди. (Правилото се исклучува доколку администрацијата на форумот процени дека треба да биде исклучено во конкретната ситуација.)

Среди си ја темата или оди во канта.
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline unastela

  • Нов член
  • *
  • Posts: 0
Одг: Продавам...
« Reply #2 on 29.08.2013, Thursday, 00:30:53 »
Сега во ред е?

Offline SaleSk

  • Стручњак
  • ***
  • Posts: 434
  • Gender: Male
Одг: Продавам...
« Reply #3 on 29.08.2013, Thursday, 00:36:17 »
Ok e. Само не ми е јасно што е професионално  ???
За 602-ките нудам 50 евра или 3000 денари...
Доколку одговара, би сакал да ги слушнам и видам прво.
Поздрав
Душевно болниот човек никогаш не напаѓа без причина. По тоа се разликува од нормалните луѓе.
Keyboard not found...Press F1 to continue...

Offline unastela

  • Нов член
  • *
  • Posts: 0
Одг: Продавам...
« Reply #4 on 29.08.2013, Thursday, 00:39:45 »
Може ако сакаш за 4000 денари...

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Одг: Продавам...
« Reply #5 on 29.08.2013, Thursday, 00:52:05 »
Сега во ред е?

Во ред е.
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline SaleSk

  • Стручњак
  • ***
  • Posts: 434
  • Gender: Male
Одг: Продавам...
« Reply #6 on 29.08.2013, Thursday, 01:29:53 »
Може ако сакаш за 4000 денари...

Извини, премногу ми е за звучки стари 15 години...
Единствено сакам да ги имам ради носталгија...
Доколку се премислиш, слободно исконтактирај ме...
Душевно болниот човек никогаш не напаѓа без причина. По тоа се разликува од нормалните луѓе.
Keyboard not found...Press F1 to continue...