Author Topic: Може ли без она*мајстор*,*експерт*..?!  (Read 1073 times)

Offline batka

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 9425
Да Ве замолам - може ли да не ми ставате ѕвезди и *стручњак*,*експерт*....тоа до * тотално луд* ли ке оди? Се шалам.Може ли да не ме рангирате воопшто?! Дури ни мислењата + и - не ми се битни.Важно е да се дружиме... ;) :D Не учествувам на форумот за да стекнам некоја репутација,туку малку да помогнам.

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
тие имиња идат автоматски према бројот напишаните мислења. е сега мислам дека може да се тргне тоа име ама треба да проверам за секој случај.
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Мислам дека тоа не може да се подеси посебно за секој user, мислам дека глобално подесување е, ако не важи за еден член, не важи за нитуеден член, барем колку што знам... :S
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline Devil

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 5329
  • Gender: Male
    • Македонски форум за електроника
тоа важи за сите не може да се тргне, ако се трга треба за сите да се тргни
Jас не сум себичен, помагам. Помагај и ти !

Секоја куќа си има свои куќни правила.Почитувај ги куќните правила!

Offline nCounTr

  • Почивај во мир
  • Стручњак
  • *****
  • Posts: 231
  • Gender: Male
  • Дипл.Ел.Инж.
    • Македонски форум за електроника
Јас незнам што толку ти смета тоа име, јас воопшто и не ги забележувам, мене ми е битно постот да е квалитетен и точен за да немаме несакани последици.
ESPRIMO Mobile v5505 | Intel Centrino Duo T5450 @ 1,66GHz Santa Rosa | Apacer 4GB DDR2-667MHz | Fujitsu 120GB SATA-150 5400rpm | Intel x3100 384M Memory | Intel PRO/Wireless 3945abg | Gigabit Ethernet | Toshiba Bluetooth v2.0 | Windows 7 x64
АМАН ЧИТАЈТЕ ПРАВИЛA

Offline SaleSk

  • Стручњак
  • ***
  • Posts: 434
  • Gender: Male
Јас незнам што толку ти смета тоа име, јас воопшто и не ги забележувам, мене ми е битно постот да е квалитетен и точен за да немаме несакани последици.

И јас се сложувам во потполност со оваа констатација...Најважно од се е да биде квалитетен и точен некој одговор  ;)
Душевно болниот човек никогаш не напаѓа без причина. По тоа се разликува од нормалните луѓе.
Keyboard not found...Press F1 to continue...

Offline daniel spasovski

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 1330
  • Gender: Male
Одг: Може ли без она*мајстор*,*експерт*..?!
« Reply #6 on 16.09.2010, Thursday, 00:39:34 (Edited 16.09.2010, Thursday, 00:41:24) »
Кој го направи форумов ако не е тајна  ;D ?

Споено мислење: 16.09.2010, Thursday, 00:41:24
Кој го направи форумов ако не е тајна  ;D ?

Offline Devil

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 5329
  • Gender: Male
    • Македонски форум за електроника
Што има врска кој го направи форумов ?
неколку ентузијасти од областа на електрониката кој видоа дека секакви страни и форуми има, а за електроника нигде ;D
Jас не сум себичен, помагам. Помагај и ти !

Секоја куќа си има свои куќни правила.Почитувај ги куќните правила!

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Форумот е направен од ентузијасти и електроничари и има цел да си помагаме едни на други, да научиме нешто ново еден од друг, размена на шеми и искуства. Тоа е основното и најбитното. другото чив е, кој го направил и се останато не е воопшто важно. Важно е да имаме знаење и успешно изработени проекти.
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Баш така, ми ги земавте зборовите од уста ;), +rep и на двајцата од мене ;).
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Може ли без она мајстор, експерт..?!
Неможе, ако сакаш без нешто друго :D
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.