Author Topic: Приватни часови  (Read 4417 times)

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Приватни часови
« Opened on 09.06.2010, Wednesday, 15:15:17 »
Давам приватни часови по Математика, Електротехника, Електроника (или било кој друг предмет поврзан со техниката, само претходно да имам материјали за да се спремам) за ученици во средно, како и студенти на техничките факултети. Цената на часовите може да оди по договор (не е константна) и зависи од редовноста и бројот на часовите.

Можете да ме исконтактирате на темава, или најдобро преку PM (приватна порака).
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline DARK

  • Баниран
  • Стручњак
  • ***
  • Posts: 389
Одг: Приватни часови
« Reply #1 on 10.06.2010, Thursday, 00:23:39 »
бреј па на крај на школска година ти текна

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Одг: Приватни часови
« Reply #2 on 10.06.2010, Thursday, 00:57:19 »
Па сега се полага по школите, хахаххах ;D.
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline nCounTr

  • Почивај во мир
  • Стручњак
  • *****
  • Posts: 231
  • Gender: Male
  • Дипл.Ел.Инж.
    • Македонски форум за електроника
Одг: Приватни часови
« Reply #3 on 10.06.2010, Thursday, 15:31:47 »
Да пишам дека и јас давам часови по математика, паскал, ц, ц++, електротехника, производство на електрична енергија, разводни постројќи? :D
Инаку за месец и пол дена почнуваат и полагањата на електро, па така има многу студенти ќе бараат часови за да им се објаснат некои проблеми.
Единствената десетка што ја имам на факултет е по Електротехника. Другиве ми се шаренеат од 9 па се до 6 :)
ESPRIMO Mobile v5505 | Intel Centrino Duo T5450 @ 1,66GHz Santa Rosa | Apacer 4GB DDR2-667MHz | Fujitsu 120GB SATA-150 5400rpm | Intel x3100 384M Memory | Intel PRO/Wireless 3945abg | Gigabit Ethernet | Toshiba Bluetooth v2.0 | Windows 7 x64
АМАН ЧИТАЈТЕ ПРАВИЛA

Offline beti

  • Нов член
  • *
  • Posts: 2
Одг: Приватни часови
« Reply #4 on 24.07.2010, Saturday, 20:59:34 »
Давам приватни часови по Математика, Електротехника, Електроника (или било кој друг предмет поврзан со техниката, само претходно да имам материјали за да се спремам) за ученици во средно, како и студенти на техничките факултети. Цената на часовите може да оди по договор (не е константна) и зависи од редовноста и бројот на часовите.

Можете да ме исконтактирате на темава, или најдобро преку PM (приватна порака).

се зачленив  на форумов сега и не знам баш како идат работиве со приватни пораки итн  само сакав да прашам дали ке може да ми дадете некако број да ве контактирам ми требаат часови по електроника . фала

Offline MAKEDONIA

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 1253
  • Gender: Male
  • Da bides idiot e najtesko,konkurencijata e silna
Одг: Приватни часови
« Reply #5 on 02.08.2010, Monday, 00:20:29 »
za pozdravuvanje e sto uste ima zedni za znaenje
Z33MK

Jove

  • Guest
Одг: Приватни часови
« Reply #6 on 11.11.2010, Thursday, 14:14:50 »
za pozdravuvanje e sto uste ima zedni za znaenje
не само тоа ни се зачленила и електроничарка на форум треба да се радуваме ;D :D

Offline beti

  • Нов член
  • *
  • Posts: 2
Одг: Приватни часови
« Reply #7 on 11.12.2010, Saturday, 19:25:12 »
здраво
ќе може да  ми пишеш  дали си слободен за часови  ? сакам да земам  часови по компјутерска електроника за електро .  ја сум истата што те барав летово не знам дали се сеќаваш  и ти рече ке се јавиш коа ке се ослободиш  ама не се јави , али како и да е ако можеш сеа пиши ми па да знам дали да те рачунам  пошо  од 10ти ми почнуваат испитите :)   фала