Author Topic: Радио прием преку компјутери  (Read 1108 times)

Offline MAKEDONIA

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 1248
 • Gender: Male
 • Da bides idiot e najtesko,konkurencijata e silna
Радио прием преку компјутери
« Opened on 09.05.2011, Monday, 00:02:26 (Edited 09.05.2011, Monday, 00:03:03) »
eve edna strana so razni idei i programi
Code: [Select]
http://radio.software.informer.com/download-radio-tuner-for-computer/
Z33MK

Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6340
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
ова е за интернет радиа (стриминг)
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.