Општа дискусија > Претставувања

Здраво!

(1/3) > >>

MKD-Boy:
Здраво на сите, баш ми е мило што администрацијата ми прати линк за верификација на профилов!
Малце забавено но не е заборавено!

Bojan:
Здраво и на тебе...и јас кога се регистрирав мааалце каснеа со праќање на линкот за верификација :)

GigaWatt:
Здраво и добредојде на форумот ;). Инаку, mail-овите се генерираат и праќаат автоматски, така да, за доцнењето е виновен серверот ;D.

MKD-Boy:

--- Quote from: Bojan on 06.05.2013, Monday, 15:43:08 ---Здраво и на тебе...и јас кога се регистрирав мааалце каснеа со праќање на линкот за верификација :)

--- End quote ---
Битно се сврши работа, добро ве најдов
Споено мислење: 06.05.2013, Monday, 16:27:06
--- Quote from: GigaWatt on 06.05.2013, Monday, 15:53:02 ---Здраво и добредојде на форумот ;). Инаку, mail-овите се генерираат и праќаат автоматски, така да, за доцнењето е виновен серверот ;D.

--- End quote ---
Добро ве најдов, искрено се надевам дека ке ми бидете од голема корист!

Devil:
Не, после секое регистрирање стига одма линк, ама на сервисите од Yahoo и од некој freemail и слични не пристигаат, незнам зошто, на gmail и на live(hotmail) пристигаат скоро веднаш, јас еднаш неделно проверувам за така залутани емајлови, и најчесто праќам известувања со нов линк, така да ако не сте добиле веднаш во рок од недела дена најдоцна се одобрува :D

Инаку добредојде имај пријатен престој

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version