Author Topic: FM MP3 модулатор за автомобил  (Read 8950 times)

Offline dimce

 • Стручњак
 • ***
 • Posts: 256
 • Gender: Male
Одг: FM MP3 модулатор за автомобил
« Reply #15 on 10.06.2017, Saturday, 22:39:40 (Edited 11.06.2017, Sunday, 03:20:45) »
Јас овој го спремам RVR стерео кодер
Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6340
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Така е не е тоа што сте постри неможе секој денес да има искуство како вас неможе.И да скаш времето до толку недозволува али сепак се прави искуство.Ќе гледам да ги корегирам постовите
Тоа што било, било. Остај ги старите постови но можеш во иднина да пишеш кратки и јасни постови. Ајде и голем пост да напишеш ама да вреди да се чита :)

Извинете за постов кој е надвор од темава.
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.