Author Topic: Ми ја нема темата  (Read 601 times)

Offline sini6a

  • Нов член
  • *
  • Posts: 45
Ми ја нема темата
« Opened on 11.01.2011, Tuesday, 14:16:03 »
Темата ми ја нема каде што прашав за кондензатори, преместена е или избришана?  >:(

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Одг: Ми ја нема темата
« Reply #1 on 11.01.2011, Tuesday, 14:21:36 »
Темата ти беше избришана поради лошиот наслов. Во оравилата толку добро е објаснето ама пак не се почитуваше па после морав да направам нова тема со објаснување како се се пишува наслов и ставив линк от темата во мојот потпис и пак не се почитува. Не ти е прв пат.
Епа ова нека ти биде јавна опомена за прекршување на правилата.
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline sini6a

  • Нов член
  • *
  • Posts: 45
Одг: Ми ја нема темата
« Reply #2 on 14.01.2011, Friday, 01:05:56 »
Па ајде според тебе како требаше да биде насловот? нц нц нц

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Одг: Ми ја нема темата
« Reply #3 on 14.01.2011, Friday, 01:33:12 (Edited 14.01.2011, Friday, 01:37:42) »
Во правилата е добро објаснето како треба да биде насловот.
Посебно направив објаснение само за тоа правило (и мало дете да свати) имаш линк во мојот потпис.
Ако и тоа ти е малце угледај се на насловите од поновите теми.

И друг пат, ако ви снема тема пред да се жалите прво видете дали е се во ред од ваша страна, поточно дали ги почитувате правилата.

што беше тоа нц нц нц ?  :D
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.