Author Topic: Имам проблем со отварање google, youtube и сл. од компјутер  (Read 897 times)

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Подолго време не можам да пристапам ниту до google ниту youtube преку компјутер, ми ја дава следнава порака кога ке се обидам да пристапам до тие сајтови:





Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline Zan

  • Експерт
  • ****
  • Posts: 883
Провери дали се точни датумот и времето на компјутерот.
Жан

Offline Ace894

  • Нов член
  • *
  • Posts: 19
Пробај тргни ја интернет заштитата од Internet explorer стај ја на најниско ниво симни си CCleaner и тргни ги сите програми од startup освен оние што ги знаеш и провери во другите табови во CCleaner кај пребарувачите да не се стартува некој друг друг програм кој ги блокира овие страни после рестартирај и види дали ке можеш да ги отвориш
Да имаше Team Viewer ке ти го средев проблемот

Offline BorceBT

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 1826
  • Gender: Male
    • www.trajkovski.net
Мислам дека е до датумот и времето.
Никогаш неможеш да знаеш се, но секогаш можеш да знаеш повеќе.

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Фала дечки за помошта. До датумот и времето било. Имам расипана батерија на компјутерот и не го памти времето и датумот кога ке го исклучам, треба да ја сменам батеријата :)
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.