Author Topic: Alcatel OT-206 Network Key?  (Read 2430 times)

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Одг: Alcatel OT-206 Network Key?
« Reply #15 on 26.11.2013, Tuesday, 23:12:02 »
Прво правилата, потоа се останато.

1.1. Официјален јазик на форумот е Македонскиот, а официјално писмо е кириличното. Задолжително е коментарите (post-овите) да се пишуваат на Македонски јазик со кирилично писмо (Македонска поддршка). Доколку не знаете како да подесите Македонска поддршка на вашиот компјутер, тоа можете да го најдете во другите теми од оваа секција.

Темава е стара 3 години и искрено, не знам каде ми е телефонот и дали воопшто уште го имам. Како и да е, ако го најдам ќе пробам, па ќе пишам ;).
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Одг: Alcatel OT-206 Network Key?
« Reply #16 on 30.11.2013, Saturday, 18:41:27 »
Друже, ништо од ова. Го најдов телефнот и пробав и на двата различни начини, не го прифати кодот :S. Тоа е тоа, нема везе ;).
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."