Општа дискусија > Општа дискусија

Мојата/Вашата работилница

<< < (2/76) > >>

SKOLS_OLD:
е ако де мојата е подрум!А сталажите од каде ќе ги најдеш??Дека јас барав во Хубо има како за во продавници оние што се вадат и каде сакаш ги местиш,па се изнервирав и си земав од пазар оние држачи,земав даски од старата кујна и си направив убави сталаци за на ѕид! ;) ;D

GigaWatt:

--- Quote from: Malecko on 01.10.2010, Friday, 14:50:39 ---И јас сакав да отворам една ваква тема за да поставиме слики од нашите работилници,ама па јок неам апарат да ја сликнам мојата работилница која 80% од времето е крш ;D

--- End quote ---

Па затоа не сакав мојата да ја сликам, страв ќе ве фати, од памет ќе се извадите, како после бурна ноќ со некоја девојка и ја гледате сабајле до вас истата таа девојка со рашмљана шминка и рипнувате од кревет вџашени (можебу дури и да вриснете ;D) и си викате „ова не е истата девојка...“ ;D.

SKOLS_OLD:
екранот(мониторот) го имав од тој компјутер што е на сликата!
Најдов едни сталаци но 150 евра!! :o :o :o

GigaWatt:

--- Quote from: Malecko on 01.10.2010, Friday, 14:50:39 ---Бреее чоек кажи кај го ископа 50000 инчниот дисплеј :D.
--- End quote ---


--- Quote from: SKOLS on 01.10.2010, Friday, 14:54:47 ---екранот(мониторот) го имав од тој компјутер што е на сликата!
--- End quote ---

Мислам дека Malecko мислеше на LED дисплејот ;).

SKOLS_OLD:
а за тој дисплеј...ги имам насекаде инаку тој е од ЛЦ метарот таму под мониторот беше од каса!!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version