Останато > Електронски компоненти

Продавници за електронски компоненти во Скопје

<< < (2/32) > >>

BorceBT:
Фала многу на сите, и баш ме чудеше зошто Електро Ваце неможев никогаш да го најдам отворен, дури мислев дека недајбоже умрел газдата па останал дуќанот онака како што бил заклучен :)

Goce:
За квалитетот и цената на деловите не сум задоволен од BDS електроникс поранешен сервис Баже а НОВА електроника е затворена пред некој ден поминав од таму си мислам дека ја имаше еден од газдите на МТВ електроника.

@SaleSk
BDS електроникс     Баже   Деан и Саше  да не си еден од газдите :)

BorceBT:
Ако може да не се разговара за цената/квалитетот во поедини продавници бидејќи никој нема да сака да го спонзорира овој форум во иднина а без спонзорства знаете каде завршуваат веб страниците: во archive.org :) За цени и квалитет да се провери потребно е 1 час за да се помине низ сите продавници за електронски компоненти.

Goce:
Во ред се извинувам за топикот ако е потребно нека го избрише некој од администраторите

SaleSk:

--- Quote from: Goce on 25.01.2010, Monday, 02:13:42 ---@SaleSk
BDS електроникс     Баже   Деан и Саше  да не си еден од газдите :)

--- End quote ---

Не, не сум еден од газдите...А и за Новаелектоника незнаеф дека ја затвориле...Конде, еден од ортаците на МТВ си беше сам отворил дуќан, но изгледа не успеа во бизнисот...Полека но сигурно мислам дека занаетот изумира...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version