Author Topic: Случајни муабети  (Read 802827 times)

Offline batka

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 9425
Re: Случајни муабети
« Reply #2790 on 02.11.2011, Wednesday, 23:13:32 »
Абе вие само по Скопјево шетате,затоа така мислите.... има,има// сеуште во Македонијава има! Летово во едно село во Мариово се собраа во живо прв пат да видат лап топ! И ја бараа камерата пола саат!! ;D ;D

stefanjanevski

  • Guest
Re: Случајни муабети
« Reply #2791 on 02.11.2011, Wednesday, 23:16:28 »
Лелелел, тие некој амиши да не се?

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Re: Случајни муабети
« Reply #2792 on 02.11.2011, Wednesday, 23:23:48 »
Абе вие само по Скопјево шетате,затоа така мислите.... има,има// сеуште во Македонијава има! Летово во едно село во Мариово се собраа во живо прв пат да видат лап топ! И ја бараа камерата пола саат!! ;D ;D
лол дај кажи кај е тоа, да им појдеме со целата техника тамо, нај фраери ке бидеме :)
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

stefanjanevski

  • Guest
Re: Случајни муабети
« Reply #2793 on 02.11.2011, Wednesday, 23:26:22 »
Немој те така, ќе ги збуните, ќе се изгубат луѓето :D

Offline Malecko

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3059
  • Gender: Male
Re: Случајни муабети
« Reply #2794 on 02.11.2011, Wednesday, 23:43:25 »
Абе вие само по Скопјево шетате,затоа така мислите.... има,има// сеуште во Македонијава има! Летово во едно село во Мариово се собраа во живо прв пат да видат лап топ! И ја бараа камерата пола саат!! ;D ;D
лол дај кажи кај е тоа, да им појдеме со целата техника тамо, нај фраери ке бидеме :)
Немој те така, ќе ги збуните, ќе се изгубат луѓето :D
Хахаха ѕверови сте хахаха :D :D :D.
If you're good at something, never do it for free... -Joker

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Re: Случајни муабети
« Reply #2795 on 02.11.2011, Wednesday, 23:45:25 »
јо за ова имаш пиво едно од мене кога ке се собираме негде....

Доџворено ;D.

И за крај- за компјутерџиите на Форумов:кога фаќате женска прашајте ја дали има вграден чип за Фејзбук! Ако има бегајте подалеку! Ако праша што е тоа Фејзбук,фаќајте ја подрака и право дома! ;D ;D

Xахахахахахаха ;D ;D ;D... па фала богу дека ќе биде вака кога Facebook стана модерно „радио Милева“... хахахахахахахахах ;D ;D ;D... па искрено, и повеќе жени гледам од мажи online на FB ;D.

А за тоа за девојките... Е ЛУЃЕ ТОА СЕ ВИКА ЗАВИСНООООООСТ... хахахахахахахахах ;D ;D ;D... не ми се верува жениве од што станаа зависни ееееееееј... ај сапуници, разбирам, пак си дома на топло... ама да седам во парк на 0 степени и да бидам со лаптоп само поради тоа што има гага net :o :o :o !!! НЕМА ШАНСИ ;D, ако сака нека даваат и бесплатни Atmel-и, ќе отидам и ќе земам еден или два, ама да седам ден по ден... не ;D. Ни отидоа жениве јабана ;D. Можеби ќе седам со друштво, нешто ракичка ова она, пиво, вино, кој што сака... ама да седам со лаптоп пошто има гага net, не :S.
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Re: Случајни муабети
« Reply #2796 on 02.11.2011, Wednesday, 23:50:15 »
Јас можеби би сурфал на интернет на 5-6 степени ама во 1995та година :)
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Re: Случајни муабети
« Reply #2797 on 02.11.2011, Wednesday, 23:56:46 »
Јас можеби би сурфал на интернет на 5-6 степени ама во 1995та година :)

Еееееее, баш така ;) ;D.
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline Mariposa

  • Нов член
  • *
  • Posts: 4
Re: Случајни муабети
« Reply #2798 on 03.11.2011, Thursday, 01:12:46 »
Со сета почит кон сите и извинете многу што упаѓам, ама после се ова што прочитав, вие сте поголеми "жени" и од нас жените... :D

Offline Malecko

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3059
  • Gender: Male
Re: Случајни муабети
« Reply #2799 on 03.11.2011, Thursday, 01:15:31 »
Thank you God,имаме женско на форум хахахахах :D :D :D ;D ;D ;D
If you're good at something, never do it for free... -Joker

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Re: Случајни муабети
« Reply #2800 on 03.11.2011, Thursday, 01:52:23 »
Со сета почит кон сите и извинете многу што упаѓам, ама после се ова што прочитав, вие сте поголеми "жени" и од нас жените... :D

Затоа пишав „чест на исклучоци“, и кај едните и кај другите ;D.

А искрено, и мене не ми се верува дека имаме женски член на форумот ;D.
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Re: Случајни муабети
« Reply #2801 on 03.11.2011, Thursday, 02:19:18 »

А искрено, и мене не ми се верува дека имаме женски член на форумот ;D.

Имаме една 100% е женско бидејки еден од нашите луѓе ми рече дека сака негова другарка да се регистира ама не знае како па јас и регистрирав акаунт па се појавува одвреме навреме но за жал не пише.
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

stefanjanevski

  • Guest
Re: Случајни муабети
« Reply #2802 on 03.11.2011, Thursday, 09:05:16 (Edited 03.11.2011, Thursday, 11:39:13) »
Quote
Xахахахахахаха ;D ;D ;D... па фала богу дека ќе биде вака кога Facebook стана модерно „радио Милева“... хахахахахахахахах ;D ;D ;D... па искрено, и повеќе жени гледам од мажи online на FB ;D.

Ти што гледаш повеќе жени на FB е поради тоа што само нив си ги аднувал.


Offline at.koce

  • Експерт
  • ****
  • Posts: 501
  • Gender: Male
Re: Случајни муабети
« Reply #2803 on 03.11.2011, Thursday, 11:32:06 »
Или го адднувале  :P

Offline Devil

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 5329
  • Gender: Male
    • Македонски форум за електроника
Re: Случајни муабети
« Reply #2804 on 03.11.2011, Thursday, 12:05:40 »
си купив фен за топол воздух, на намаление беше  го зедов 1500 денари
Black&Decker KX1650 1750W
400-600*C
2 години гаранција имам со него :)
еве кој е тој поточно
Code: [Select]
http://www.blackanddecker.co.uk/powertools/productdetails/catno/KX1650/ бев во еуро тулс имаат некој раидер 1100 денари, ама не ми даваат гаранција :)
Jас не сум себичен, помагам. Помагај и ти !

Секоја куќа си има свои куќни правила.Почитувај ги куќните правила!