Author Topic: UFO - НЛО снимени со камерите на NASA  (Read 909 times)

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline bicikle

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 4080
  • Gender: Male
Пошто сум на 3г и ми е скапо да ги гледа видеава, меѓутоа колку што имам читано, накратко: Универзумот е многу голем да нема дург вид и форма на живот, не сеуште нема докази. Значи темава е навистина дискутабилна.

Offline cekaj

  • Стручњак
  • ***
  • Posts: 276
  • Gender: Male
  • Електроничар за занимација
Апсолутно си во право. Можеби во Сончевиот систем нема живот но, како што кажа бицикле, универзумот е преголем за нас, да сме единствен жив свет во него.
„Електрониката да беше лесна, сите ќе беа електроничари..“

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
a некој од вас има видено нешто интересно што можеби е доказ за други цивилизации од други планети?
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline Devil

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 5329
  • Gender: Male
    • Македонски форум за електроника
знаеш што кажа онај физичарот хопкинс на една средба кога го прашаа дали верува во вонземјани ?!
вака вика:„... сите знаеме што се случуваше во минатото, кога некоја поразвиена држава навлегува во некоја по не развиена... затоа е подобро да не идат кај нас....“
демек ако дојдат ќе не поробат :), што е и во право
ама пак од друга страна си викаш па подобро ќе ни е, можеби не се такви „марсовциве“
Jас не сум себичен, помагам. Помагај и ти !

Секоја куќа си има свои куќни правила.Почитувај ги куќните правила!

Offline ShAdOw

  • Експерт
  • ****
  • Posts: 879
  • Gender: Male
Видете ја оваа страна има доста интересни работи од оваа област  ;).

Code: [Select]
http://iluzionist.com.mk/

Offline inmate1807

  • Нов член
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Male
    • forumest
сте го гледале филмот g.i. joe?  јас повеке во такви работи верувам ( во тие изуми на лугето) само зашто да бидат така јавно експонирани, толку добри оружја и таа технологија...

Offline Malecko

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3059
  • Gender: Male
сте го гледале филмот g.i. joe?  јас повеке во такви работи верувам ( во тие изуми на лугето) само зашто да бидат така јавно експонирани, толку добри оружја и таа технологија...
Mислиш на G.I JOE Rise Of Cobra?Иначе супер филмче е ;) :D
If you're good at something, never do it for free... -Joker

Offline inmate1807

  • Нов член
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Male
    • forumest
ееее токму тоа филмче. закон е
мене поверодостојни ми се тие работи отколку нло


сте го гледале филмот g.i. joe?  јас повеке во такви работи верувам ( во тие изуми на лугето) само зашто да бидат така јавно експонирани, толку добри оружја и таа технологија...
Mислиш на G.I JOE Rise Of Cobra?Иначе супер филмче е ;) :D