Author Topic: Клипчиња  (Read 237622 times)

Offline Bojan

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3235
  • Gender: Male
  • Turn it ON and keep it ON
Re: Клипчиња
« Reply #525 on 16.09.2011, Friday, 02:30:57 »
во случај некој ова да не го видел...

http://www.youtube.com/watch?v=Gqcf5k5JF4M&feature=player_embedded#!
Теоријата е ,кога се знае се,а ништо не функционира.Праксата е кога се функционира ,а не се знае зошто.Ние во Македонија успешно ја спојуваме теоријата и праксата ,при што ништо не функционира и никој не знае зошто!!!
(позајмено од batka)

Offline bicikle

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 4080
  • Gender: Male
Re: Клипчиња
« Reply #526 on 16.09.2011, Friday, 02:57:17 »
клошари .. е на им госеа а и без знаме ги делнафме xD

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Re: Клипчиња
« Reply #527 on 20.09.2011, Tuesday, 04:53:43 »
Измислила формула... ОНА Е НУКЛЕАРЕН ФИЗИЧААААААР...

How To Make Awesome Pet Names
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline Bojan

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3235
  • Gender: Male
  • Turn it ON and keep it ON
Re: Клипчиња
« Reply #528 on 20.09.2011, Tuesday, 11:04:19 »
гига....you can't be serious... на ова срање ли го трошиш интернетот ли бе...па ова се треба да се убие бе...
Теоријата е ,кога се знае се,а ништо не функционира.Праксата е кога се функционира ,а не се знае зошто.Ние во Македонија успешно ја спојуваме теоријата и праксата ,при што ништо не функционира и никој не знае зошто!!!
(позајмено од batka)

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Re: Клипчиња
« Reply #529 on 20.09.2011, Tuesday, 13:20:05 »
гига....you can't be serious... на ова срање ли го трошиш интернетот ли бе...па ова се треба да се убие бе...

Не ми се спиеше ;D, а немав што да правам ;D.
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline Bojan

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3235
  • Gender: Male
  • Turn it ON and keep it ON
Re: Клипчиња
« Reply #530 on 20.09.2011, Tuesday, 21:09:40 »
хахахаха едно клипче другар ми има пуштено со оваа за тоа што женски сакале еднакви права со машките, па збореше нешо бла бла бла...
Теоријата е ,кога се знае се,а ништо не функционира.Праксата е кога се функционира ,а не се знае зошто.Ние во Македонија успешно ја спојуваме теоријата и праксата ,при што ништо не функционира и никој не знае зошто!!!
(позајмено од batka)

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Re: Клипчиња
« Reply #531 on 20.09.2011, Tuesday, 21:31:09 »
хахахаха едно клипче другар ми има пуштено со оваа за тоа што женски сакале еднакви права со машките, па збореше нешо бла бла бла...

Абе ќути, на ова youtube-ов се можеш да начекаш, само многу ретки се навистина корисните работи, хахахахаахаха ;D ;D ;D.
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline Bojan

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3235
  • Gender: Male
  • Turn it ON and keep it ON
Re: Клипчиња
« Reply #532 on 20.09.2011, Tuesday, 21:43:21 »
хахаха е да, се повеќе ги има луѓе што се глупираат одколку нешто корисно да има...
Теоријата е ,кога се знае се,а ништо не функционира.Праксата е кога се функционира ,а не се знае зошто.Ние во Македонија успешно ја спојуваме теоријата и праксата ,при што ништо не функционира и никој не знае зошто!!!
(позајмено од batka)

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Re: Клипчиња
« Reply #533 on 20.09.2011, Tuesday, 22:56:44 »
хахахаха едно клипче другар ми има пуштено со оваа за тоа што женски сакале еднакви права со машките
гига....you can't be serious... на ова срање ли го трошиш интернетот ли бе...па ова се треба да се убие бе...

потполно си во право.... се гадам од такви срања од нелуѓе. Кои права кога имаат повеке од нас, а да да, вероватно правото и можноста они да прават деца, правото да бидат свештеници ? Друго стварно не знам што може да е...

Него ова ако не сте го гледале на времето обавезно да го гледате но и да сте го гледале потцетете се пак оти ептен е смешно (не од политични аспект)
K-15


Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline Malecko

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3059
  • Gender: Male
If you're good at something, never do it for free... -Joker

Offline BOBAN

  • Експерт
  • ****
  • Posts: 558
  • Gender: Male
  • Keyboard not found. Press F1 to continue
Re: Клипчиња
« Reply #535 on 24.09.2011, Saturday, 12:25:23 »

Offline bicikle

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 4080
  • Gender: Male
Re: Клипчиња
« Reply #536 on 24.09.2011, Saturday, 16:07:45 »
заминат е коментаторов :)

Offline Bojan

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3235
  • Gender: Male
  • Turn it ON and keep it ON
Re: Клипчиња
« Reply #537 on 27.09.2011, Tuesday, 15:50:58 »
Carlsberg stunts with bikers in cinema

хахаха колку ментална реклама еј :)
Теоријата е ,кога се знае се,а ништо не функционира.Праксата е кога се функционира ,а не се знае зошто.Ние во Македонија успешно ја спојуваме теоријата и праксата ,при што ништо не функционира и никој не знае зошто!!!
(позајмено од batka)

stefanjanevski

  • Guest
Re: Клипчиња
« Reply #538 on 27.09.2011, Tuesday, 18:29:26 »
OD TAMU SUTIRAJ KOLKU SAKAS !!!

Ииииииии!!! ... како колку сакаш, што ли беше сега ова....???

Offline MarkoMK

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 1001
  • Gender: Male
Re: Клипчиња
« Reply #539 on 02.10.2011, Sunday, 11:57:52 »
Life is too short to remove USB safely ..