Author Topic: Кој кисне 24 часа на форумов ?  (Read 9749 times)

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
:)
Koj сака да се пријави нека пише: Се пријавувам и толку
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline daniel spasovski

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 1330
  • Gender: Male
не е интересно ако учествуваат и админинстраторите  ;)
тие ни помагаат и секогаш се пуштени затоа  ;)
а досега можеби би бил прво место ако го направев акаунтов на форумов   порано  :'( :'( :'(

Offline Malecko

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3059
  • Gender: Male
Се пријавувам
If you're good at something, never do it for free... -Joker

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
не е интересно ако учествуваат и админинстраторите  ;)
тие ни помагаат и секогаш се пуштени затоа  ;)
а досега можеби би бил прво место ако го направев акаунтов на форумов   порано  :'( :'( :'(
Па ке се караме! Види во претходните коментари што пише за админите. Ти реков пред да кажеш или прашаш види дали тоа е веке кажано или одговорено!
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline daniel spasovski

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 1330
  • Gender: Male
океј  ;)

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Malecko до сега е пријавен кандидат. Ајде пријавувајте се, ако не се пријави никој наградата ке му припадне на единстениот кандидат  ;)
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Malecko до сега е пријавен кандидат. Ајде пријавувајте се, ако не се пријави никој наградата ке му припадне на единстениот кандидат  ;)

Фала богу, ако е единствен, победник е ;D.
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline Malecko

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3059
  • Gender: Male
Malecko до сега е пријавен кандидат. Ајде пријавувајте се, ако не се пријави никој наградата ке му припадне на единстениот кандидат  ;)

Фала богу, ако е единствен, победник е ;D.
Чекајте има време уште една недела. ;D ;)
If you're good at something, never do it for free... -Joker

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
иницијаторот на Кој кисне 24 часа на форумов ? не се пријави.
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline SKOLS_OLD

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 2782
  • Gender: Male
Се пријавувам!!

Offline daniel spasovski

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 1330
  • Gender: Male
Сколс - јас сум иницијаторот гледаш дека јас ја отворив оваа тема  ;)
Е сега и јас се пријавувам како иницијатор ама не е интересно во тоа кој колку време е присутен затоа што јас сум тазе член и неможам да бидам активен како некој кој направил акаунт 2009 година ме разбирате  :'(
Работата беше во тоа и цело време да си пуштен на форум ама и да се вклучиш кога никој не е пуштен на форум како на пример јас завчера или кога беше во 5 саат сабајле ме разбирате  ;)

Offline SKOLS_OLD

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 2782
  • Gender: Male
Нели Девил ја направи темава??или ти Даниел иницијатор си за одбирање на таков член??

Offline Devil

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 5329
  • Gender: Male
    • Македонски форум за електроника
Даниел ја направи темата :)
Jас не сум себичен, помагам. Помагај и ти !

Секоја куќа си има свои куќни правила.Почитувај ги куќните правила!

Offline batka

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 9425
А,може ли јас по една клоца за сите да пријавам! :D :D :D :D :D :D Абе,ме нема неколку дена,а ништо не сте напишале,нема ниедна тема! Ајде работете нешто во врска со електроникава! ;D ;D ;D ??? :-\
Се извинувам -ама ме предизвикавте...

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
batka и ти се пријавуваш :)))))
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.