Author Topic: Клипчиња  (Read 237514 times)

Offline Bojan

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3235
  • Gender: Male
  • Turn it ON and keep it ON
Re: Клипчиња
« Reply #390 on 26.05.2011, Thursday, 11:27:28 »
Куфер :D :D
Code: [Select]
http://www.motika.com.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=24583:2011-05-26-07-21-33&catid=1&Itemid=13

КАПУТ!!!!
Теоријата е ,кога се знае се,а ништо не функционира.Праксата е кога се функционира ,а не се знае зошто.Ние во Македонија успешно ја спојуваме теоријата и праксата ,при што ништо не функционира и никој не знае зошто!!!
(позајмено од batka)

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Re: Клипчиња
« Reply #391 on 26.05.2011, Thursday, 16:07:57 »
Сеуште најомилена трака на албумот ми е ;D.

The Prodigy :: Thunder HQ +lyrics
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline mart11n

  • Ентузијаст
  • **
  • Posts: 90
  • Gender: Male
  • What's up?
Re: Клипчиња
« Reply #392 on 26.05.2011, Thursday, 20:32:21 »
Дечки ова ви се вика песна

Boban Zdravkovic - Prokleta Je Amerika.wmv

<3

Да, Прокледа е Америка... има и една песна која вика Прокледа е Австралија. Па дури и за Африка има :) За Европа немам слушнато до сега.

јас имам слушнато „Утре за Германија“ од некој ѓупци е песната :D

Offline ShAdOw

  • Експерт
  • ****
  • Posts: 879
  • Gender: Male
Re: Клипчиња
« Reply #393 on 28.05.2011, Saturday, 23:45:15 »

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Re: Клипчиња
« Reply #394 on 29.05.2011, Sunday, 14:12:16 »
Најдобро отворете тема за музика.
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline Malecko

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3059
  • Gender: Male
Re: Клипчиња
« Reply #395 on 29.05.2011, Sunday, 17:20:57 »
Све куфери :D :D
Code: [Select]
http://www.motika.com.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=24610:-2011&catid=1&Itemid=13
If you're good at something, never do it for free... -Joker

Offline Bojan

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3235
  • Gender: Male
  • Turn it ON and keep it ON
Re: Клипчиња
« Reply #396 on 31.05.2011, Tuesday, 01:07:04 »
Superhiks - Optimi - ska

СУПЕРХИКС ЗАСЕКОГАШ!!!!!
Теоријата е ,кога се знае се,а ништо не функционира.Праксата е кога се функционира ,а не се знае зошто.Ние во Македонија успешно ја спојуваме теоријата и праксата ,при што ништо не функционира и никој не знае зошто!!!
(позајмено од batka)

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Re: Клипчиња
« Reply #397 on 31.05.2011, Tuesday, 01:13:05 (Edited 31.05.2011, Tuesday, 01:22:59) »
ја забегавте темава, оваа тема е за клипчиња од типит смешни клипчиња и сл. За музички спотови отворете посебна тема.

П.С. Овие супер хикс неко забегани се.... ако се сеќавате на оној спот каде се соблекоја по гаќи а машки да се соблекуваат некако не е пеерски  >:( или сепак грешам а :D

П.С. Мое мислење кое немора некој да го прифати
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline Bojan

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3235
  • Gender: Male
  • Turn it ON and keep it ON
Re: Клипчиња
« Reply #398 on 31.05.2011, Tuesday, 01:25:58 »
ја забегавте темава, оваа тема е за клипчиња од типит смешни клипчиња и сл. За музички спотови отворете посебна тема.

П.С. Овие супер хикс неко забегани се.... ако се сеќавате на оној спот каде се соблекоја по гаќи а машки да се соблекуваат некако не е пеерски  >:( или сепак грешам а :D

П.С. Мое мислење кое немора некој да го прифати


зарем соблекување по гаќи е забегано??? што има спот еден од Rammstein што само на redtube.com што го има...тоа е забегано, а не тоа ти што викаш (не ме сметај за обратен некој, ама ти викам дека ништо не им фали на луѓето)
Теоријата е ,кога се знае се,а ништо не функционира.Праксата е кога се функционира ,а не се знае зошто.Ние во Македонија успешно ја спојуваме теоријата и праксата ,при што ништо не функционира и никој не знае зошто!!!
(позајмено од batka)

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Re: Клипчиња
« Reply #399 on 31.05.2011, Tuesday, 03:20:20 »
ја забегавте темава, оваа тема е за клипчиња од типит смешни клипчиња и сл. За музички спотови отворете посебна тема.

П.С. Овие супер хикс неко забегани се.... ако се сеќавате на оној спот каде се соблекоја по гаќи а машки да се соблекуваат некако не е пеерски  >:( или сепак грешам а :D

П.С. Мое мислење кое немора некој да го прифати

Супер си се луѓето ;D, штом обработија песна од Sepultura, закон се, хахахахах ;D ;D ;D.
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline Malecko

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3059
  • Gender: Male
Re: Клипчиња
« Reply #400 on 03.06.2011, Friday, 23:44:41 »
Аir fu*k :D ;D
Code: [Select]
http://www.motika.com.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=24741:2011-06-03-07-48-22&catid=9:2011-03-26-19-23-50&Itemid=24
If you're good at something, never do it for free... -Joker

Offline SKOLS_OLD

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 2782
  • Gender: Male
Re: Клипчиња
« Reply #401 on 04.06.2011, Saturday, 16:28:00 (Edited 04.06.2011, Saturday, 16:30:16) »
видете го клипчево,таму е духот
Ghost caught on tape

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Re: Клипчиња
« Reply #402 on 04.06.2011, Saturday, 18:42:13 »
Го знам, има едно место каде што од памет вади таму нешто, не ми текнува што ;D.
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline Devil

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 5329
  • Gender: Male
    • Македонски форум за електроника
Re: Клипчиња
« Reply #403 on 04.06.2011, Saturday, 18:55:28 »
ахахах клипчето :)
имаше многу подобри, пр она со онаа играта играш играш се замислуваш в крај и ти скока оваа ненормалната пред тебе хаха
Jас не сум себичен, помагам. Помагај и ти !

Секоја куќа си има свои куќни правила.Почитувај ги куќните правила!

Offline SKOLS_OLD

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 2782
  • Gender: Male
Re: Клипчиња
« Reply #404 on 04.06.2011, Saturday, 20:45:05 »
затоа звукот ставете го на минимум и играјте.Така секогаш правам кога гледам хорор филмови. :D