Author Topic: Клипчиња  (Read 237508 times)

Offline Bojan

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3235
  • Gender: Male
  • Turn it ON and keep it ON
Re: Клипчиња
« Reply #135 on 06.11.2010, Saturday, 23:37:39 »
ако де, ние ке сме златна резерва :D ке не бира како лубеници :D
Теоријата е ,кога се знае се,а ништо не функционира.Праксата е кога се функционира ,а не се знае зошто.Ние во Македонија успешно ја спојуваме теоријата и праксата ,при што ништо не функционира и никој не знае зошто!!!
(позајмено од batka)

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Re: Клипчиња
« Reply #136 on 09.11.2010, Tuesday, 13:41:20 »
Risto Bombata i Kuceska tenija - Pedro - Video clip HQ

ке се препознае еден никола од прилеп кој паметот му е по електроничари а не по електроничарки или други женски али ај нема везе
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline VLATKO*

  • Експерт
  • ****
  • Posts: 545
Re: Клипчиња
« Reply #137 on 22.11.2010, Monday, 22:09:36 »
Ovako se narucuje pesma.wmv

но комент  ;D

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Re: Клипчиња
« Reply #138 on 25.11.2010, Thursday, 09:22:41 »
Code: [Select]
http://www.men.mk/kolumni/seks/kako-da-fakjate-cicki
Епа дечки, учете се ;D ;D ;D.
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Re: Клипчиња
« Reply #139 on 30.11.2010, Tuesday, 11:51:56 »
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Re: Клипчиња
« Reply #140 on 30.11.2010, Tuesday, 11:56:13 »
Немојте да ми замерите - ова е само како изгледаше собранието во 1991ва година

VMRO--DPMNE MAKEDONSKI PRATENICI 1991.avi
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Re: Клипчиња
« Reply #141 on 30.11.2010, Tuesday, 11:57:04 »
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline SKOLS_OLD

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 2782
  • Gender: Male
Re: Клипчиња
« Reply #142 on 03.12.2010, Friday, 12:49:49 »
видете го ова!Кен Блок!Дрифташ :P ;D
Ken Block Drift 2010 Gymkhana Practice In His Ford Fiesta 2010 (New Trilha Personalizada) Oflodnil
Нема коментари!!!

Jove

  • Guest
Re: Клипчиња
« Reply #143 on 03.12.2010, Friday, 20:21:20 »
и јАС ова го можам  :D :D :D

Offline VLATKO*

  • Експерт
  • ****
  • Posts: 545
Re: Клипчиња
« Reply #144 on 06.12.2010, Monday, 00:15:29 »
ахахаха неможам да престанам да се смејам
Idol 3 Sa druge strane jastuka

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Re: Клипчиња
« Reply #145 on 06.12.2010, Monday, 04:51:12 »
Штета што немам звучници на овој компјутер :S.

BTW, некој да не има на подарок да ми даде некои, хахахахах ;D.
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Re: Клипчиња
« Reply #146 on 08.12.2010, Wednesday, 19:48:19 »
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline Malecko

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3059
  • Gender: Male
Re: Клипчиња
« Reply #147 on 08.12.2010, Wednesday, 23:29:04 »
Леле друже GigaWatt господ здравје да ти даде :D,се дртнав да ја најдам еб*нава песна,ептен ми се свиѓаше ама никако да ја најдам!И ете ти ко нарачан ја опна на форум јејjjjj,btw песнава беше на trailer-от на Resident Evil:After Life ептен ЅВЕРСКО филмче! ;D ;D Дај кажи што да те частам? ;D 8)

*= e

'Resident Evil: Afterlife' Trailer HD
If you're good at something, never do it for free... -Joker

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Re: Клипчиња
« Reply #148 on 09.12.2010, Thursday, 15:52:34 »
Леле друже GigaWatt господ здравје да ти даде :D,се дртнав да ја најдам еб*нава песна,ептен ми се свиѓаше ама никако да ја најдам!И ете ти ко нарачан ја опна на форум јејjjjj,btw песнава беше на trailer-от на Resident Evil:After Life ептен ЅВЕРСКО филмче! ;D ;D Дај кажи што да те частам? ;D 8)

*= e

Знам ;D, и јас таму прв пат ја имав чуено, мислам на Apocalypse Remix-от, ја имав чуено оригиналот, ама не ми се допаѓа толку како Apocalypse Remix-ов ;) ;D, а искрено, од цел филм, само soundtrack-от вреди, побарај го, од Tomandandy, одличен soundtrack, ептен Industrial моменти има ;) ;D, малку потсеќа на soundtrack-ците на Trent Ranzor од Nine Inch Nails (има работено некои soundtracks, вклучувајќи го и оној го за играта Doom 3). А еве го од Doom 3 soundtrack-от, го има работено заедно со некој бенд, не ми текунува сега кој беше, ама поради стилот во кој е работен, повеќето мислеа дека Tool или А Perfect Circle го имаат работено, па го ставаа во колекцијата заедно со B-Sides & Rarities на Tool ;D, хахахаха ;D ;D ;D.

DooM 3 Theme song
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline daniel spasovski

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 1330
  • Gender: Male
Re: Клипчиња
« Reply #149 on 09.12.2010, Thursday, 19:42:30 »
Колега извини незнаев ама нели Dx-er стави клип од собрание и јас помислив дека може све што е смешно  ;) Како и да е нема да се повтори  ;)