Author Topic: Ми треба шема за Quadro HT-280  (Read 581 times)

Offline Bobance

  • Нов член
  • *
  • Posts: 2
Ми треба шема за Quadro HT-280
« Opened on 16.10.2011, Sunday, 20:36:30 (Edited 04.11.2012, Sunday, 19:29:44) »


Ми траба Шема за QUADRO HT-280  ;D

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Одг: Ми траба Шема за QUADRO HT-280
« Reply #1 on 16.10.2011, Sunday, 20:39:24 »
Не верувам дека ќе најдеш, за вакви комплети, дури и од бренд имиња нема шеми :S.
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline Bobance

  • Нов член
  • *
  • Posts: 2
Одг: Ми траба Шема за QUADRO HT-280
« Reply #2 on 16.10.2011, Sunday, 20:41:23 »
Не верувам дека ќе најдеш, за вакви комплети, дури и од бренд имиња нема шеми :S.

Подолго време барам, но неможам да најдам па затоа побравам помош од вас.... ако некој може да најде би му бил благодарен  ???

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Одг: Ми траба Шема за QUADRO HT-280
« Reply #3 on 16.10.2011, Sunday, 20:45:33 »
Подолго време барам, но неможам да најдам па затоа побравам помош од вас.... ако некој може да најде би му бил благодарен  ???

Евентуално некој кој работи во некој овластен сервис на QUADRO, друг не верувам дека има пристап до вакви информации :S.
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."