Author Topic: Проблем со машина за перење алишта Gorenje WA 50050  (Read 9518 times)

Offline at.koce

  • Експерт
  • ****
  • Posts: 501
  • Gender: Male
Во сервисот само што реков: ми треба.. и го извадив програматорот од кеса ми кажаа дека немаат таков дел, воопшто не ни го погледна, така да сигурно немаат никакви програматори моментално.

Offline at.koce

  • Експерт
  • ****
  • Posts: 501
  • Gender: Male
Во Gorenje сервисот ми спомнаа да видам во едно дуќанче во нас. Аеродром, карши Скопјанка, тука во близина на подземниот премин. Дали можеби знаете како се вика тоа дуќанче да пробам да најдам број од нив да не одам дури до таму? :)

Offline Toma

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 1490
  • Gender: Male
  • Доблесно е да си дрзок а да помагаш!!!
Види дали е тоа што го бараш.
Code: [Select]
http://www.getlokal.mk/mk/skopje/gac-electronic
Ако некој знае а знаеш дека знае, следи го
Ако некој знае а не знае дека знае, укажи му
Ако некој не знае а знаеш дека не знае, покажи му
Ако некој не знае а не знае дека не знае, бегај од него!!!

Offline at.koce

  • Експерт
  • ****
  • Posts: 501
  • Gender: Male
Не не, ТАЈМС се вика дуќанот, сега ми текна.

Offline buki1_1@hotmail.com

  • Нов член
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Pozdrav jas imam masina za perenje gorenje wa50050 I se e vi red so nea,no koga or se vklucuva centrifugata alistata mnogu gi guzva kade bi mozel da bide problemot he molam ako imate takva informacija cekam odgovor.Odnapred vi blagodaram.Pozdrav

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
1.1. Официјален јазик на форумот е Македонскиот, а официјално писмо е кириличното. Задолжително е коментарите (post-овите) да се пишуваат на Македонски јазик со кирилично писмо (Македонска поддршка). Доколку не знаете како да подесите Македонска поддршка на вашиот компјутер, тоа можете да го најдете во другите теми од оваа секција.

Корегирај си го post-от buki1_1[at]hotmail.com.
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline batka

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 9425
Или ја пушташ на максимум центрифугата или * пеглачот* внатре не ти е во ред. 8)

Offline at.koce

  • Експерт
  • ****
  • Posts: 501
  • Gender: Male
Pozdrav jas imam masina za perenje gorenje wa50050 I se e vi red so nea,no koga or se vklucuva centrifugata alistata mnogu gi guzva kade bi mozel da bide problemot he molam ako imate takva informacija cekam odgovor.Odnapred vi blagodaram.Pozdrav

Колку си озбилен?  8)