Author Topic: Клипчиња  (Read 238457 times)

Offline Devil

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 5329
  • Gender: Male
    • Македонски форум за електроника
Re: Клипчиња
« Reply #540 on 06.10.2011, Thursday, 17:22:43 »
ааа овај ништо ко ќе има во живо одам да го гледам :)

05. Компјутерџии
Jас не сум себичен, помагам. Помагај и ти !

Секоја куќа си има свои куќни правила.Почитувај ги куќните правила!

Offline Bojan

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3235
  • Gender: Male
  • Turn it ON and keep it ON
Re: Клипчиња
« Reply #541 on 06.10.2011, Thursday, 19:49:07 (Edited 11.10.2011, Tuesday, 22:23:27) »
кој??? наташа?? она е мулти таскинг бе брат :) закон...
Теоријата е ,кога се знае се,а ништо не функционира.Праксата е кога се функционира ,а не се знае зошто.Ние во Македонија успешно ја спојуваме теоријата и праксата ,при што ништо не функционира и никој не знае зошто!!!
(позајмено од batka)

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Re: Клипчиња
« Reply #542 on 11.10.2011, Tuesday, 19:11:11 »
чиви спотови се поеротски, бугарските или српските, поранешните или сегашните спотови ?


Бидејки ова е веке емитувано на РТС (RTS) па сметам дека чим поминало преку нивните филтри, може да го ставам на форум... ама сепак тие што се под 14 години нека не гледаат оти сега се позатегнати работите од порано >:(
dzej-nocas bih te ljubio
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

stefanjanevski

  • Guest
Re: Клипчиња
« Reply #543 on 11.10.2011, Tuesday, 19:43:15 »
Баш убаво клипче, нема годишно ограничување за вакви работи ;D

Offline bicikle

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 4080
  • Gender: Male
Re: Клипчиња
« Reply #544 on 12.10.2011, Wednesday, 19:03:02 »
шо се позатегнати?

Offline ivica.s

  • Стручњак
  • ***
  • Posts: 369
  • Gender: Male
  • RF Guru
    • Регистрирај се и заработи на envato.com
Re: Клипчиња
« Reply #545 on 13.10.2011, Thursday, 12:54:49 (Edited 13.10.2011, Thursday, 13:03:27) »
Откачен канал на јутуб


Ова е дефинитивно најоткачениот канал поврзан со електроника/електротехника што сум го сретнал на јутуб, не многу поучно, ама забавно за гледање.  ;D

Само погледнете ги видеата со машината за перење и со фенот за сушење коса, а пак кога го видов тоа со амперметарот легнав на патос од смеење.  :D :D :D

Offline BOBAN

  • Експерт
  • ****
  • Posts: 558
  • Gender: Male
  • Keyboard not found. Press F1 to continue
Re: Клипчиња
« Reply #546 on 15.10.2011, Saturday, 23:58:42 »
I shoot the Police (Rémi GAILLARD)

видете го забеганиов, ова е малце пократко видео но има многу на јутуб че пајџате поземја од смеа ;D

Offline inmate1807

  • Нов член
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Male
    • forumest
Re: Клипчиња
« Reply #547 on 19.10.2011, Wednesday, 12:30:46 (Edited 19.10.2011, Wednesday, 17:56:55) »
еве ова е Хит, и то Европски Хит  ;D

Cita Amza E Zorane Ko BTR

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Re: Клипчиња
« Reply #548 on 19.10.2011, Wednesday, 15:13:04 »
Нема потреба од youtube tag-ови, phpBB форумите го користат тој tag, ова е SMF форум ;).
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline inmate1807

  • Нов член
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Male
    • forumest
Re: Клипчиња
« Reply #549 on 19.10.2011, Wednesday, 17:59:18 »
thx, ке си знам за нареден пат  ;D

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Re: Клипчиња
« Reply #550 on 20.10.2011, Thursday, 20:42:14 »
Е ова мора да го чуете, хахахаахахахахаха ;D ;D ;D, особено рефренот, ај остатокот, смешно е, ама рефренот, хахахахахаах ;D ;D ;D... ВРВ, хахахахахаахахахах ;D ;D ;D.

Code: [Select]
http://www2.mp3raid.com/search/download-mp3/308322/nindza_zelja_mi_je_pusta_da_svrsim_u_usta.html
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline Bojan

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3235
  • Gender: Male
  • Turn it ON and keep it ON
Re: Клипчиња
« Reply #551 on 20.10.2011, Thursday, 21:15:58 »
^^^ што к*р е со песнава бе...ај да не пишувам тука делови од песната да не ме банираат...
Теоријата е ,кога се знае се,а ништо не функционира.Праксата е кога се функционира ,а не се знае зошто.Ние во Македонија успешно ја спојуваме теоријата и праксата ,при што ништо не функционира и никој не знае зошто!!!
(позајмено од batka)

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Re: Клипчиња
« Reply #552 on 21.10.2011, Friday, 00:23:48 »
^^^ што к*р е со песнава бе...ај да не пишувам тука делови од песната да не ме банираат...

Па тоа де... хахахахахахахаах ;D ;D ;D... не е толку до песната, до текстот е... хахахахаахахах ;D ;D ;D... не знам, ја се загазив од смеење, хахахахахаах ;D ;D ;D... не е битно која, моја или твоја... хахахахааххаах ;D ;D ;D
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline Bojan

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3235
  • Gender: Male
  • Turn it ON and keep it ON
Re: Клипчиња
« Reply #553 on 21.10.2011, Friday, 00:45:26 »
текстот е....без коментар.... :)
Теоријата е ,кога се знае се,а ништо не функционира.Праксата е кога се функционира ,а не се знае зошто.Ние во Македонија успешно ја спојуваме теоријата и праксата ,при што ништо не функционира и никој не знае зошто!!!
(позајмено од batka)

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Re: Клипчиња
« Reply #554 on 22.10.2011, Saturday, 01:24:17 »
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.