Author Topic: Потребна ми е емисијата доктор оз - како да го активирате шестото сетило  (Read 750 times)

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Ако некој знае каде можам да ја најдам оваа епизода која се емитуваше во вторникот или има МаксТВ и има начин некако да ја пресними и да ја закачи на youtube, или пак само нека ја гледа и нека ја прераскаже многу ке му сум благодарен. Таа епизода изгледа му е нај нај вредната и најкорисната од сите до сега емитувани. Јас за жал не успеав да ја гледам истата во вторникот :(
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline dr-mr

  • Експерт
  • ****
  • Posts: 778
  • Gender: Male
Тука гледаше ли
Code: [Select]
http://www.doctoroz.com/episodes
Сепак се ВРТИ !!!

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
неможам да ја најдам тамо, само знам дека беше на сител 12.11.2013, затоа мислев дека некој што има макс ТВ а знам дека имаат доста, ке сака да ископира, пресними, или изгледа па прераскаже ама ништо :(
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.