Author Topic: Како да избришам Genuine на win 7  (Read 854 times)

Offline Syrus

  • Стручњак
  • ***
  • Posts: 480
Како да избришам Genuine на win 7
« Opened on 11.05.2012, Friday, 19:17:29 »
Инсталирав нова 7ка и немошам да го избришам Genuineto, дајте некоја програма..:D

Offline Bojan

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3235
  • Gender: Male
  • Turn it ON and keep it ON
Code: [Select]
http://bit.ly/KfHEFa
повели газда :)
Теоријата е ,кога се знае се,а ништо не функционира.Праксата е кога се функционира ,а не се знае зошто.Ние во Македонија успешно ја спојуваме теоријата и праксата ,при што ништо не функционира и никој не знае зошто!!!
(позајмено од batka)

Offline batka

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 9425
Еве,Бојан даде типичен пример како се пребарува .net ! Научете се да пребарувате и се ке најдете на Гугл!!

Offline maci

  • Ентузијаст
  • **
  • Posts: 58
Еве,Бојан даде типичен пример како се пребарува .net ! Научете се да пребарувате и се ке најдете на Гугл!!

ако се бараме на нет,што ќе  ни е форум,а?  ;)

Offline batka

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 9425
Некои имаат сосема погрешна представа што е тоа Форум ! Ако малку *прелистате* по Форумот ке најдете дека вакво прашање било веке поставено и одговорено.

Offline Bojan

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3235
  • Gender: Male
  • Turn it ON and keep it ON
Еве,Бојан даде типичен пример како се пребарува .net ! Научете се да пребарувате и се ке најдете на Гугл!!

ако се бараме на нет,што ќе  ни е форум,а?  ;)


форумов ти е ако ти треба некоја шема за засилувач што сакаш да правиш па да побараш некоја проверена шема што некој ја правел за и ти истата да ја правиш, за да побараш некој склоп што незнаеш како се вика или малце повеќе треба објаснување или не си сигурен дека такво нешто постои. и одговорот што ке ти го дадеа сега исто ке беше на гугл најден и линкот тука ке ти го ставеа...
Теоријата е ,кога се знае се,а ништо не функционира.Праксата е кога се функционира ,а не се знае зошто.Ние во Македонија успешно ја спојуваме теоријата и праксата ,при што ништо не функционира и никој не знае зошто!!!
(позајмено од batka)

Offline batka

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 9425
Се слагам со Бојан.Еве.Маци, јас најчесто на секое пррашање одговарам со конкретна шема или одговор.На некои форуми модераторите само ставаат линк,па ти барај,дали отвора или не не е битно.Јас на пример сакам конкретно да одговорам,ама некои прашања се повторуваат по неколку пати безпредходно да видите дали се дискутирало или не за тоа.Да не се повторуваме,пребарувајте по форумот пред да поставите прашање и гледајте да даадете податоци или некои смерници бидејки не можеме да погодуваме за што се однесува прашањето.Бидете поконкретни.