Author Topic: 2ро место на државен натпревар 09.05.2014 Stiffy  (Read 2831 times)

Offline stiffy

  • Стручњак
  • ***
  • Posts: 490
  • Gender: Male
  • ак сакам.
јас со мозила ги гледам, прво беа преголеми, ама некој од администацијава, мислам дека Девил ги среди :)

Батка, секогаш имало и ќе има...некогаш повеќе некогаш помалку. Вие оцените во кои спаѓам...не би ме повредило ништо, само би ми дало мотивација за повеќе труд. :D

Пак има крај и на протекциите, цел живот тато не е тука да те турка ;)

Утре во рек нема да те запосли со купена диплома ...1 турбина - 1 миљон чини, на вредиш ако не си способен! :D

Така да јас се водам по то и се надевам еден ден ќе можам да испишам програма од 10ина KB  ;D

Offline Devil

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 5329
  • Gender: Male
    • Македонски форум за електроника
исчистете кукис кеш и слично таму во пребарувачите, незнам што да ви речам
Jас не сум себичен, помагам. Помагај и ти !

Секоја куќа си има свои куќни правила.Почитувај ги куќните правила!

Offline jovce.

  • Стручњак
  • ***
  • Posts: 124
  • Gender: Male
Одг: 2ро место на државен натпревар 09.05.2014 Stiffy
« Reply #32 on 14.05.2014, Wednesday, 01:26:30 (Edited 14.05.2014, Wednesday, 01:28:55) »
Јас сум на Chrome, не се прикажуваат сликите, но доколку одите со десен клик>open in new tab ќе можите да ги видите сликите :). Барем кај мене така работи.

Иначе Stiffy браво за трудот, догодина да освоиш прво место :D. Имаш талент, продолжи така друже, да се слушат насекаде за Mуцон :D

П.С: Ех младоста ми ојде во онај Mуцон, ама сепак најјако беше :'( :'(  :( .. позз до сите таму од кј јаболкана :D
MB: GA-990XA-UD3, CPU: AMD Phenom II x4 955 BE @ 4.20GHz, RAM:8GB 4x2GB DDR3 1333MHz PATRIOT, HDD:250GB (ExcelStore), GPU:Sapphire HD 3870 512mb GDDR4, PSU:Cooler Master 700W RP

Offline batka

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 9425
Стифи,нема бе батка чурук човек на Форумов  ;D ;D ;D ( чест на исклучоци!  :D ;))