Author Topic: Клипчиња  (Read 237474 times)

Offline bicikle

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 4080
  • Gender: Male
Re: Клипчиња
« Reply #570 on 08.11.2011, Tuesday, 00:38:11 »
што артилерија даге*ам викат? хахаха


Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Re: Клипчиња
« Reply #571 on 08.11.2011, Tuesday, 00:55:43 »
што артилерија даге*ам викат? хахаха



eeeee добро е! барем ти го виде видеото, другиве нешто не реагираат :D
Абе баш ме чуди, неколку пати го преслушував ама се така ми се слуша иако не е својствено за него да каже така оти го знам човекот :D нема таков речник
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Re: Клипчиња
« Reply #572 on 08.11.2011, Tuesday, 01:14:23 »
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline bicikle

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 4080
  • Gender: Male
Re: Клипчиња
« Reply #573 on 08.11.2011, Tuesday, 01:24:54 »
хахаха ај ги мериме работаа ауфф.. а имаше еден кој к*р коцев бизнисмен... или како с епреезиваше тој со очилата што беше градоначалник на ск...

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Re: Клипчиња
« Reply #574 on 08.11.2011, Tuesday, 02:06:06 »
хахаха ај ги мериме работаа ауфф.. а имаше еден кој к*р коцев бизнисмен... или како с епреезиваше тој со очилата што беше градоначалник на ск...

Не, тој беше газдата на Зегин, а градоначалникот си беше културен... тој само рече: не би му дал ни овци да молзе ;D
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline MarkoMK

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 1001
  • Gender: Male
Re: Клипчиња
« Reply #575 on 08.11.2011, Tuesday, 20:38:55 (Edited 08.11.2011, Tuesday, 20:43:57) »
што артилерија даге*ам викат? хахаха



eeeee добро е! барем ти го виде видеото, другиве нешто не реагираат :D
Абе баш ме чуди, неколку пати го преслушував ама се така ми се слуша иако не е својствено за него да каже така оти го знам човекот :D нема таков речник

Не вика да го е*ам.. Вика „Што артилерија да видиме

Споено мислење: 08.11.2011, Tuesday, 20:43:57
хахаха ај ги мериме работаа ауфф.. а имаше еден кој к*р коцев бизнисмен... или како с епреезиваше тој со очилата што беше градоначалник на ск...


Тоа беше за Трифун Костовски..
А газдата на Зегин неколку пати кажа кој му к*р бизнис...
Па затоа после на Еднооки цело време кога ќе збореше Механџиски нешто со бииип го правеа  :)
Life is too short to remove USB safely ..

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Re: Клипчиња
« Reply #576 on 08.11.2011, Tuesday, 20:48:12 »
не ми се верува, го слушав пак па пак и се така неколку пати со цел да одредам дали искажаното личи на нешто слично со зборот да видиме, еве што слушнав, последните две букви најмногу ми личат на АМ или: што артилерија да ви евам. Добро неможам ни 100% да тврдам, ма да и батките од кајгана напишале таков наслов (и тамо беше објавено). Сепак не ми се верува да кажал да ви ебам бидејки човекот не е таков тип па да збори така. Ај нека пишат и другите што мислат... ма да и да кажал, кажал... човек е и може да му се испушти на секого, не е робот. Јанко кога прдна во емисија па после пушташе цела емисија клипчиња и ниту еден гледач не вклучи за да некој не му се исмее :) се дешава се.
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline Devil

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 5329
  • Gender: Male
    • Македонски форум за електроника
Re: Клипчиња
« Reply #577 on 09.11.2011, Wednesday, 13:20:10 »
доста бе со ова политиките бе

Apache Indian - Boom Shakalaka!!
Jас не сум себичен, помагам. Помагај и ти !

Секоја куќа си има свои куќни правила.Почитувај ги куќните правила!

Offline Bojan

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3235
  • Gender: Male
  • Turn it ON and keep it ON
Re: Клипчиња
« Reply #578 on 09.11.2011, Wednesday, 17:23:57 »
i think i will have myself a beer!!!

I think I'll have myself a beer.
Теоријата е ,кога се знае се,а ништо не функционира.Праксата е кога се функционира ,а не се знае зошто.Ние во Македонија успешно ја спојуваме теоријата и праксата ,при што ништо не функционира и никој не знае зошто!!!
(позајмено од batka)

Offline Malecko

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3059
  • Gender: Male
Re: Клипчиња
« Reply #579 on 11.11.2011, Friday, 13:42:20 »
Code: [Select]
http://www.motika.com.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=27808:2011-11-11-10-52-44&catid=1&Itemid=13
If you're good at something, never do it for free... -Joker

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Re: Клипчиња
« Reply #580 on 11.11.2011, Friday, 14:17:06 »
Хахахахахахаха ;D ;D ;D... плавуша, што да кажам, ;D ;D ;D.
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

stefanjanevski

  • Guest
Re: Клипчиња
« Reply #581 on 11.11.2011, Friday, 14:18:49 »
Има надеж. Ќе се качи некогаш :D :D

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Re: Клипчиња
« Reply #582 on 11.11.2011, Friday, 14:21:14 »
леле жал ми падна  :'( греотка се изнамачи ::)
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Re: Клипчиња
« Reply #583 on 11.11.2011, Friday, 14:30:17 »
Кој и е крив што е плавуша ;D.
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline Bojan

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3235
  • Gender: Male
  • Turn it ON and keep it ON
Re: Клипчиња
« Reply #584 on 11.11.2011, Friday, 14:53:07 »
аааааааахахахаха ненормална работааааа
Теоријата е ,кога се знае се,а ништо не функционира.Праксата е кога се функционира ,а не се знае зошто.Ние во Македонија успешно ја спојуваме теоријата и праксата ,при што ништо не функционира и никој не знае зошто!!!
(позајмено од batka)