Author Topic: Ми треба Игра со стари возила  (Read 1549 times)

Offline Syrus

  • Стручњак
  • ***
  • Posts: 480
Ми треба Игра со стари возила
« Opened on 16.12.2010, Thursday, 18:29:22 (Edited 16.12.2010, Thursday, 20:19:34) »
Имаше една игра со стари возила дали некој од вас ја има пошто многу ми треба, стари возила се подразбираат застави 101,128,750 итн итн

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Одг: Игра со стари возила
« Reply #1 on 16.12.2010, Thursday, 18:44:23 »
поправи го насловот, во спротивно темата ке биде избришана. Под поправање на наслов не се подразбира само додавање на прашалник после сегашниот наслов.
Повеке :
Code: [Select]
http://elektronika-mk.net/index.php?topic=4.0
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline SKOLS_OLD

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 2782
  • Gender: Male
Одг: Игра со стари возила
« Reply #2 on 16.12.2010, Thursday, 19:30:41 »
каква е таа игра?За на компјутер?Или сони

Offline Syrus

  • Стручњак
  • ***
  • Posts: 480
компјутерска.

Offline SKOLS_OLD

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 2782
  • Gender: Male
а од која година била таа,кое производство?
Име,на ништо не се сеќаваш?

Offline Syrus

  • Стручњак
  • ***
  • Posts: 480
Абе појма немам како се вика ама ја имав пред незнам колку години многу беше интересна

Offline VLATKO*

  • Експерт
  • ****
  • Posts: 545
игра со заставини возила нема,освен гта србија,и имаш симулатор Rfactor ама само југо има во него.

Offline Sajko

  • Стручњак
  • ***
  • Posts: 126
  • Gender: Male
Абе појма немам како се вика ама ја имав пред незнам колку години многу беше интересна
И јас ја имав играно имаше фиќо сааб, ама за име не ми текнува.
R135
└┼┼┤
  246

Offline Syrus

  • Стручњак
  • ***
  • Posts: 480
Појма немам што ѓаол беше ама интересна беше

Jove

  • Guest
влатко остај ние што сме по коливе него има некоја игра со абарт возила на пример ритмо,фиат 500  уно  и тн.. има или не  ???

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
На GTA имаш и стари возила, башка звер добра игра е
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Јас на Carmageddon 2 едно време бев заглавен... кој е по кршење на коли и газење на луѓе нека ја проба ;) ;D. Ја има по nеt-ов, се наоѓа лесно ;).
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline bicikle

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 4080
  • Gender: Male
ее добра игра кармагедонот....

Offline VLATKO*

  • Експерт
  • ****
  • Posts: 545
има јове ти казав ама не е игра симулација е Rfactor се вика.има уно фиат 600 абарт...