Author Topic: Зголемување на листите "Последни теми" и "Последни пораки" на почетната страна.  (Read 807 times)

Offline mkfe

  • Стручњак
  • ***
  • Posts: 151
Почитувани Администратори на Форумот,

Дали може (дали има техничка можност) листите кои се појавуваат на почетната страна на форумот, поконкретно листата "Последни теми" и "Последни мислења" да биде поголема/подолга?

Или евентуално со одбирање со click/check-box (по желба) да може да се прошири/зголеми?

P.S.
Можеби и незнам, некаде во друго мени од форумот, ја има целата (или поголема) листа, па ве молам посоче те ми ја.... односно сите теми/пораки сортирани по time-stamp.

Благодарам однапред.

Поздрав,
mkfe.

Offline Devil

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 5329
  • Gender: Male
    • Македонски форум за електроника
За ова барање е повеќепати зборувано и барано од членовите, еднаш е зголемена листата со понови теми..
Кога ќе притиснеш на „почетна“ од менито, на левата страна кај што е тоа твојот профил има едно „Понови непрочитани теми“ кликаш на тоа и ќе ти ги излиста сите нови теми со сите нови мислења
Моментално тоа е решението, во блиска иднина се надеваме дека ќе има подобри решенија кога ќе завршиме со поправките на форумот
Jас не сум себичен, помагам. Помагај и ти !

Секоја куќа си има свои куќни правила.Почитувај ги куќните правила!

Offline mkfe

  • Стручњак
  • ***
  • Posts: 151
Се извинувам, во првиот пост, грешно сум го напишал името на листата "Последни мислења".

Го корегирав текстот во првиот пост "Последни пораки" -> "Последни мислења".