Author Topic: ми треба помош околу 5TI5011 логичко коло  (Read 1245 times)

Offline stealek

 • Нов член
 • *
 • Posts: 10
 • Gender: Male
ми треба помош околу 5TI5011 логичко коло
« Opened on 06.03.2011, Sunday, 11:20:06 (Edited 21.04.2011, Thursday, 12:54:30) »
дали некој знае дали може ова логичко коло  5TI5011 на тексас инсрументс да се приклучи на домашен кокпљутер  и на кој начин работи

Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6340
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
stealek логичко коло неможе да се програмира. среди го насловот како што е објаснето http://elektronika-mk.net/index.php?topic=3447.0
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.