Author Topic: Ги давам поклон...на тој што прв ке прати ПМ  (Read 1741 times)

Offline bumbar

  • Ентузијаст
  • **
  • Posts: 74
...Види вака Хахахаа, галиба имаш закажано пред мене на Мој термин, ама апелирам на твојата младинска свест откако ќе ги добиеш да ми ги дадеш една недела на „разлистување“?

Враќам со покана за „слеп-слушен-тест“ на три засилувачи во октомври кај мене заедно со неколкумина од форумот (се надевам дотогаш ќе ми биде готова куќата)...

Offline batka

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 9425
Отпор не си веќе почетник,па да те опоменуваме да пишуваш со МК поддршка,кирилица! Поправи се.

Offline Otpor

  • Стручњак
  • ***
  • Posts: 161
  • Gender: Male
Проштевајте,нема да се повтори  ;)

ПС.абе @батка оти си ми ги блокирал пораките,ти пишава за то вуферите дали уште ги чуваш
,,Алчните за пофалба секогаш имаат мали заслуги,,

Плутарх, двесте и кусур и некоја година П.Н.Е

Offline batka

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 9425
Не ги чувам,мислам се изјаснив. 8)

Offline Devil

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 5329
  • Gender: Male
    • Македонски форум за електроника
Ај вака, ко ќе му пиши некој некому порака за ова да пиши и тука, за да не мора да се расправаат другиве штокако
Jас не сум себичен, помагам. Помагај и ти !

Секоја куќа си има свои куќни правила.Почитувај ги куќните правила!

Offline GigaWatt

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 12890
  • Gender: Male
  • Не фалширам
Одг: Ги давам поклон...на тој што прв ке прати ПМ
« Reply #20 on 09.05.2014, Friday, 21:38:32 (Edited 09.05.2014, Friday, 21:41:55) »
И еве, почнаа... Electronic Wars - The PM Wars ;D ;D ;D.

Враќам со покана за „слеп-слушен-тест“ на три засилувачи во октомври кај мене заедно со неколкумина од форумот (се надевам дотогаш ќе ми биде готова куќата)...

Благодариме за поканата ;). I'm in ;). Барем сега за сега ;D, до октомври ќе видиме како ќе стојат работите ;D.

Или да не не сватив? Да не треба списанија да дадам за да може да присуствувам ??? ;D?

Ивинете за off-topic, не ми беше целта да ја „украдам“ темата ;).
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline Atanas

  • Експерт
  • ****
  • Posts: 729
  • Gender: Male
Благодарност до отпор за списанијата што ги добивме со Киловолт од него... :D