Author Topic: Што најчесто користите за чет ?  (Read 1527 times)

Offline Devil

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 5329
  • Gender: Male
    • Македонски форум за електроника
јас порано повеќе седев на четови ама последно време по интересно ми е муабет во живо да правам :)
да видиш со кој зборуваш бе :P
Jас не сум себичен, помагам. Помагај и ти !

Секоја куќа си има свои куќни правила.Почитувај ги куќните правила!

Offline Bojan

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3235
  • Gender: Male
  • Turn it ON and keep it ON
^^^ си има еден електронски уред, се нарекува камера, и можеш луѓе да гледаш :D
Теоријата е ,кога се знае се,а ништо не функционира.Праксата е кога се функционира ,а не се знае зошто.Ние во Македонија успешно ја спојуваме теоријата и праксата ,при што ништо не функционира и никој не знае зошто!!!
(позајмено од batka)

Offline Devil

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 5329
  • Gender: Male
    • Македонски форум за електроника
да ама не е тоа тоа, не е такво чувството кога јас ќе застанам пред тебе и ти кажам нешто влице што мислам и како мислам
а не вака преку камера ела гибниме ако ти речам нешто пффф ( се заркавам не кажувам лоши работи (не се плаши не касам врзан сум ))
Jас не сум себичен, помагам. Помагај и ти !

Секоја куќа си има свои куќни правила.Почитувај ги куќните правила!

Offline MarkoMK

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 1001
  • Gender: Male
Кога сме кај камериве, да го споменеме omegle.com - разговор со случаен соговорник, мада наместо соговорник често може да наидете на некој машки полов орган  :)
Life is too short to remove USB safely ..

Offline Bojan

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3235
  • Gender: Male
  • Turn it ON and keep it ON
хахаха, јас прегеска се зафркавав со тоа...20 години, женско плавуша...луѓено беа у пм попалени...да не бројам колку скајпа собрав од луѓе.... (не ги користам тие за нипто тие што ги собрав...)
Теоријата е ,кога се знае се,а ништо не функционира.Праксата е кога се функционира ,а не се знае зошто.Ние во Македонија успешно ја спојуваме теоријата и праксата ,при што ништо не функционира и никој не знае зошто!!!
(позајмено од batka)

Offline MarkoMK

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 1001
  • Gender: Male
хахаха, јас прегеска се зафркавав со тоа...20 години, женско плавуша...луѓено беа у пм попалени...да не бројам колку скајпа собрав од луѓе.... (не ги користам тие за нипто тие што ги собрав...)

Стави слика пред камерата или без видео четуваше???
Life is too short to remove USB safely ..

Offline Bojan

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3235
  • Gender: Male
  • Turn it ON and keep it ON
без видео...
Теоријата е ,кога се знае се,а ништо не функционира.Праксата е кога се функционира ,а не се знае зошто.Ние во Македонија успешно ја спојуваме теоријата и праксата ,при што ништо не функционира и никој не знае зошто!!!
(позајмено од batka)

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6340
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
хахаха, јас прегеска се зафркавав со тоа...20 години, женско плавуша...луѓено беа у пм попалени...да не бројам колку скајпа собрав од луѓе.... (не ги користам тие за нипто тие што ги собрав...)
како да ја видам таа плавуша? кај мене отвори само чет без видео :(
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни стандарди/демократија/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline Bojan

  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 3235
  • Gender: Male
  • Turn it ON and keep it ON
така се претставував :D
Теоријата е ,кога се знае се,а ништо не функционира.Праксата е кога се функционира ,а не се знае зошто.Ние во Македонија успешно ја спојуваме теоријата и праксата ,при што ништо не функционира и никој не знае зошто!!!
(позајмено од batka)